Środki ochrony roślin

Precyzyjnie dobrany środek ochrony roślin do uprawy, to gwarancja satysfakcji z obfitych i zdrowych plonów. Współczesne rolnictwo oferuje szereg rozwiązań, które pozwalają utrzymać wysokie standardy w gospodarstwie i stanowią rozwiązanie na pojawiające się trudności.

Dobrze znamy produkty, którymi wspieramy gospodarstwa rolne, dlatego skutecznie chronimy ich uprawy, świadomie i precyzyjnie dobierając m.in. nowoczesne adiuwanty, kondycjonery wody czy odżywki znacznie zwiększające naturalny potencjał roślin.

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia możesz znacznie przyśpieszyć wzrost Twoich plonów.

Właściwie dobrany i zastosowany środek ochrony roślin niesie za sobą szereg korzyści tj. zwiększenie wysokości i jakości plonu, ograniczenie chwastów, szkodników i chorób grzybowych. Jednak, aby działanie było opłacalne należy kierować się kluczowymi parametrami, które decydują o powodzeniu.

Specjaliści MK AGRO przeprowadzą dokładną lustrację Twojej uprawy i ocenią zagrożenie dla rozwoju plonów. Przyjrzymy się dokładnie na jakim poziomie jest stan zachwaszczenia i jaki jest skład gatunkowy grzybów, które należy wyeliminować. Dzięki zbadaniu fazy rozwoju roślin i określeniu najbardziej efektywnych sposobów pobierania preparatów przez uprawiane rośliny, będziemy mogli dobrać odpowiedni środek ochronny pod względem mechanizmów jego działania oraz panujących warunków.

Na skuteczność naszych działań wpływa zarówno bardzo dobra znajomość poszczególnych substancji aktywnych znajdujących się w środkach ochrony roślin jak i wieloletnie doświadczenie w uprawie rolnej. Dzięki wybraniu odpowiednich metod stosowania produktów ochronnych roślin oraz zastosowaniu skutecznych środków, pomożemy w optymalizacji kosztów Twojej uprawy i zdecydowanym wzroście plonów.

W swoim doradztwie korzystamy z produktów sprawdzonych producentów polskich i światowych marek

Tylko sprawdzone rozwiązania są gwarancją najwyższych plonów. MK AGRO stawia na innowacyjnne rozwiązania w rolnictwie oparte o doświadczenia polowe.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!