O Nas

Znamy się na rolnictwie i wiemy, że do każdej uprawy należy podejść indywidualnie, stosując skuteczne i nowoczesne rozwiązania.

Doradzając gospodarstwom bazujemy na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, które poparte jest solidną wiedzą zdobytą na warszawskim wydziale Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Korzystamy w rozwiązań wielu światowych i krajowych producentów środków ochrony roślin takich jak: SYNGENTA, BASF, BAYER, DOW AGRO, DU PONT, ADAMA, BELCHIM, CHEMINOVA, INNVIGO.

O Nas – Co Nas Wyróżnia

  • 20 lat doświadczenia;
  • Współpraca z liderami w branży ochrony roślin;
  • Doradztwo poparte najnowszą wiedzą i wieloletnią praktyką;
  • Obsługa gospodarstw klientów o powierzchni do 12000 ha;

Obecnie pomagamy rosnąć w siłę gospodarstwom rolnym o łącznej powierzchni ponad 12000 ha. Dzięki wspólnej pracy z naszymi doradcami, nasi klienci cieszą się znacznie większymi plonami. Systematycznie obserwujemy i dokumentujemy postępy, które widoczne są gołym okiem, dzięki takim działaniom jak bezpieczna ochrona roślin przed chorobami, utrzymanie odpowiedniego ph ziemi czy prawidłowe aplikowanie mikroelementów.

Nasze rozwiązania są skuteczne, ponieważ potrafimy znaleźć problem i zastosować optymalne działania, ograniczające użycie chemii i nawozów. Badając jakości gleby pod względem wartości użytkowej, jej żyzności, stosunków wodnych, stopnia kultury gleby, oceniamy trudność uprawy w powiązaniu z mikroklimatem, rzeźbą terenu oraz niektórymi elementami stosunków gospodarczych.

Dobrze znamy produkty, którymi wspieramy gospodarstwa rolne, dlatego skutecznie chronimy ich uprawy, świadomie i precyzyjnie dobierając m.in. nowoczesne adiuwanty, efektywne kondycjonery wody czy mikroelementy znacznie zwiększające potencjał roślin.

W MK ARGO znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu uprawy, optymalizacji kosztów ochrony i nawożenia roślin, oszczędności nakładów przy jednoczesnym zwiększaniu plonów.

Nasi doradcy są niezwykle wartościowym źródłem wsparcia, który zdecydowanie wpływa na efektywny rozwój gospodarstw rolnych i maksymalizację zysków ich gospodarzy. Wykorzystanie najnowszych technik i wiedzy o produkcji rolnej sprawi, że zyskasz nie tylko pieniądze, ale również satysfakcję z rozwoju swojego gospodarstwa.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania!